Skip to content
  • Kami SL - Софтуер за управление на търговската дейност
  • Влизане
  • Количка / 0.00€ 0
    • Нямате артикули в количката.

      Към магазина

  • Kami SL - Софтуер за управление на търговската дейност
KamiSLKamiSL
  • Начало
  • Kami SL
  • Kami SL 3.0
  • За нас
  • Продукти
  • Ценова листа
  • Контакт
  • За сваляне
  • Помощ
    • Инсталация на Kami SL
    • Настройки на Kami SL
    • Работа с Kami SL
  • Блог
  • 0
    Количка

    Нямате артикули в количката.

    Към магазина

  • Работа с Kami SL
  • Инсталация на Kami SL
  • Наредба 18 – казуси от НАП
  • Kami SL 3.0
  • Kami SL и Наредба-Н18

Shop

Начало / Shop
Филтър

Показване на 1–12 от 23 резултатаSorted by price: low to high

Продуктови категории
  • Kami SL SQL версия (7)
  • Принт форми (1)
  • Сервизни услуги (5)
  • Справки (1)
  • Обучение (4)
  • Допълнителна функционалност (5)
KamiSL MSSQL версияДемо версия на Kami SL MSSQL версия – 2018-07-09_2216 – изображение 1

Kami SL SQL версия

Демо версия на Kami SL MSSQL версия

0.00€
Генериране на сървърен лиценз (стара инсталация)

Сервизни услуги

Генериране на сървърен лиценз (стара инсталация)

6.14€
Инсталиране на Kami client – pexels-lukas-574073

Сервизни услуги

Инсталиране на Kami client

12.27€
Схема за приходно-разходни документи – pexels-photo-590022

Допълнителна функционалност

Схема за приходно-разходни документи

15.34€
Обучение за работа с Ками

Обучение

Обучение за работа с Kami SL – 1 час

15.34€
Определение за СУПТО от НАП – pexels-photo-1323592

Справки

Справка – класация на клиенти по оборот

15.34€
Сервизна услуга - 1 час с отдалечен достъп

Сервизни услуги

Сервизна услуга – 1 час с отдалечен достъп

18.41€
Сервизна услуга - 1 час на място

Сервизни услуги

Сервизна услуга – 1 час на място

24.54€
Генериране на сървърен лиценз (стара инсталация)

Сервизни услуги

Инсталиране на Kami SL server

30.68€
Обучение за работа с Ками

Обучение

Обучение за работа с Kami SL – 5 часа

55.22€
Принт-форми производни на стандартните съществуващи. 10 бр. – about

Принт форми

Принт-форми производни на стандартните съществуващи. 10 бр.

61.36€
Импорт на доставка от шаблон на Excel

Допълнителна функционалност

Импорт на доставка от шаблон на Excel

92.03€
  • 1
  • 2
Какво е KamiSL
  • Какво е Kami SL
  • Концепция на KamiSL
  • Етапи при внедряване
  • Интеграция с други продукти
  • Минимални изисквания
  • Сравнение на версиите на Kami SL
Работа с KamiSl
  • Работа с Kami SL
  • Инсталация на Kami SL
  • Видео уроци – YouTube
  • KamiSL – Сервизен модул
  • Допълнителни функционалности
  • Настройки на Kami SL и на Windows
  • Производствен модул – KamiSL
Общи условия
  • Общи условия
  • Политика за сигурност на личните данни
  • Политика за използване на бисквитки
  • Политика за защита на личните данни
Моите данни
  • Моите поръчки
  • Бележник
  • Редакция на адрес
  • Редакция на данните
Web design enicomp.eu

Copyright 2026 © KamiSL Pro
  • Начало
  • Kami SL
  • Kami SL 3.0
  • За нас
  • Продукти
  • Ценова листа
  • Контакт
  • За сваляне
  • Помощ
    • Инсталация на Kami SL
    • Настройки на Kami SL
    • Работа с Kami SL
  • Блог
  • Влизане
  • Newsletter
  • Kami SL - Софтуер за управление на търговската дейност
Този сайт използва "бисквитки" за по-добро потребителско изживяване.Приемам Прочети повече
Повече информация

Privacy Overview

This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these cookies, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may have an effect on your browsing experience.
Necessary
Always Enabled
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Non-necessary
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.
SAVE & ACCEPT

Влизане

Изгубена парола?

Регистриране

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our политиката на поверителност.